Najaarscompetitie

Vanaf donderdag 13 september begint de najaarscompetitie, graag jullie aandacht voor de baanbezetting:

We spelen op de vrijdagavonden, zaterdagen en zondagen en 1 team op de donderdagavond. We spelen in totaal met 12 seniorenteams, 4 jeugdteams en 2 teams in de 8&9 competitie. 

Beschikbaarheid banen voor recreanten: vrijdagavond geen baan, zaterdag zeker 2 banen vrij en zondag is heel wisselend, zeer beperkt vrij.

 INDELING

Teams

16 ingeschreven teams

Vrijdag (8 teams)

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e klasse - DE GROENE KAMER 1

Eric Rispens (M, 24523356)

William Cornelissen (M, 11748907)

Paul Keyser (M, 17072603)

Rik van Dommele (M, 17961033)

Wessel Vis (M, 21949565)

Rinke Jansen (M, 15409058)

Mark Ates (M, 14937565)

Mark Jonkers (M, 31101755)

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e klasse - DE GROENE KAMER 1

Nikolien Vreeling-Ringers (V, 27190048)

Nicole Brinkhoff (V, 21926700)

Anneloes Clerkx (V, 15077632)

Maureen Meijer (V, 29742358)

Lonneke Gerritsen (V, 30149843)

Annemiek Morsman (V, 26202859)

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e klasse - DE GROENE KAMER 1

Jose Metz (V, 18403077)

Liesbeth Broens (V, 10213783)

Marieke Musch (V, 20078692)

Channa Woudenberg (V, 21510466)

Brit Trooster (V, 15440605)

Christel Nekkers (V, 19243685)

Yve de Vries (V, 17291631)

Kitty Arends (V, 29913004)

3e klasse - DE GROENE KAMER 2

Lotte Schat (V, 26778149)

Monique van Schip (V, 16436105)

Jessica Rohring (V, 29116023)

Thea ten Velde (V, 14170132)

Janneke Kobessen (V, 17427878)

Cindy van der Geer (V, 30330823)

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e klasse - DE GROENE KAMER 1

Jan-Erik Nijenhuis (M, 15706133)

Robert Gruben (M, 26347318)

Hans Nieuwland (M, 24991783)

Ellen Visser (V, 20968590)

Marieke Coenen (V, 21620016)

Danielle Dekkers (V, 26737221)

2e klasse - DE GROENE KAMER 2

Pauline Koeman (V, 30013720)

Margot Kouwenberg-Ubbink (V, 14876574)

Bart Brouwer (M, 20195915)

Ronald Loggen (M, 22495096)

Lisette van Heerd (V, 15885224)

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e klasse - DE GROENE KAMER 1

Michel Peters (M, 15061191)

Heidi Gaertner (V, 25387839)

Peter Reijrink (M, 15881997)

Margriet Gilsing (V, 15061183)

Edwin Bloemberg (M, 28610652)

3e klasse - DE GROENE KAMER 2

Micha Weijnen (V, 19436904)

Ellen Janssen (V, 31100279)

Ingrid Kouwenberg (V, 17731917)

Erik-Jan Kwakkel (M, 31108180)

Jurgen Jansen (M, 31602517)

Jeroen de Winther (M, 31330479)

Fianne Lindenaar (V, 30491304)

Zaterdag (2 teams)

Dames 17+ Zaterdag

4e klasse - DE GROENE KAMER 1

Vanessa Heerens (V, 28613198)

Muriel Zoomers (V, 27306194)

Edith Sanders-Beumer (V, 26443295)

Daphne Vrijkotte (V, 27228983)

Joyce Vervoort (V, 20407475)

Jolanda Winnemuller (V, 14245841)

Gemengd 17+ Zaterdag

3e klasse - DE GROENE KAMER 1

Hans Stukart (M, 17415543)

Jan Booy (M, 10231102)

Michael Stamatiou (M, 22437649)

Willy van Willigen (V, 31167411)

Jolande IJsseldijk (V, 21574359)

Kim Reijntjes (V, 23992948)

Zondag (6 teams)

Heren Zondag

3e klasse - DE GROENE KAMER 1

Feite Hofman (M, 15931005)

Erik ter Haar (M, 26202867)

Felix Kusters (M, 18403085)

Ruud van Uden (M, 13615114)

Gerben Swijtink (M, 16626206)

Jerry van der Wolf (M, 25185039)

Teun Vreken (M, 19310900)

4e klasse - DE GROENE KAMER 2

Chris Zweers (M, 25520016)

Jouke de Jong (M, 25219537)

Marcel Kuipers (M, 23510943)

Tim Zaagman (M, 21933588)

Dennis Molhoek (M, 18070191)

Erik Luik (M, 23817089)

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag

3e klasse - DE GROENE KAMER 1

Benthe ter Haar (V, 27741656)

Famke Kuper (V, 27959899)

Siep Klein (M, 30978106)

Ben Stevens (M, 31209262)

Lone Beernink (V, 29238749)

Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag

2e klasse - DE GROENE KAMER 1

Dante Davila van Willigen (M, 31350992)

Björn Schellens (M, 31556019)

Jesse Eikelboom (M, 31330541)

Levi Janssen (M, 31380719)

Thijs Lambrechts (M, 31550320)

Ilan Sanders (M, 30672910)

2e klasse - DE GROENE KAMER 2

Reinier van Hooff (M, 30644216)

Rens Hulsen (M, 28963970)

Sebastiaan Hengst (M, 30178843)

Jelte de Kraker (M, 29623944)

Thijs Ruinemans (M, 29238986)

Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

2e klasse - DE GROENE KAMER 1

Nina Evers (V, 29686660)

Rosa Prins (V, 30283418)

Noortje Kuper (V, 29238978)

Merel Wollaert (V, 30251613)

Het VCL-team van de Groene Kamer, vcl@atcdegroenkamer.nl

Mark Giessen, Feite Hofman, Paul Keyser, Jessica Röhring, Brit Trooster en Bart Vollaard

Comments are closed.